Modules weight (7.x-1.5) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Development
hr: Razvoj

en: disabled
hr: onemogućeno

en: Description
hr: Opis

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Weight
hr: Težina

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Save Changes
hr: Spremi promjene

en: About
hr: Opis

en: Uses
hr: Uporaba
