Modules weight (7.x-1.5) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Development
kk: Дамыту

en: disabled
kk: рұқсат етілмеген

en: Description
kk: Сипаттама

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Weight
kk: Салмағы

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты
