Modules weight (7.x-1.5) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Development
lv: Izstrāde

en: disabled
lv: atspējots

en: Description
lv: Apraksts

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Weight
lv: Svars

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Save Changes
lv: Saglabāt Izmaiņas

en: Package
lv: Paka

en: About
lv: Par

en: Uses
lv: Lieto
