Modules weight (7.x-1.5) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: disabled
mr: असमर्थ

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Weight
mr: मुल्य

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: Save Changes
mr: बदल जतन करा
