Modules weight (7.x-1.6) - en to bo translation catalogue (13 entries)

en: Development
bo: གསར་སྤེལ

en: disabled
bo: ནུས་མེད་བཟོས་འདུག

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: Options
bo: གདམ་ཚན

en: Arguments
bo: འཇུག་གྲངས

en: Examples
bo: དཔེར་བརྗོད།

en: Package
bo: ཐུམ།

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Uses
bo: སྤྱོད་སྟངས
