Modules weight (7.x-1.6) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: disabled
bs: onemogućeno

en: Description
bs: Opis

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Weight
bs: Težina

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Options
bs: Opcije

en: Arguments
bs: Argumenti
