Modules weight (7.x-1.6) - en to el translation catalogue (14 entries)

en: Development
el: Ανάπτυξη

en: disabled
el: απενεργοποιημένο

en: Description
el: Περιγραφή

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Weight
el: Βάρος

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Options
el: Επιλογές

en: Arguments
el: Παράμετροι

en: Save Changes
el: Αποθήκευση αλλαγών

en: Examples
el: Παραδείγματα

en: Package
el: Πακέτο

en: About
el: Περί

en: Uses
el: Χρήσεις
