Modules weight (7.x-1.6) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: disabled
eo: malŝaltita

en: Description
eo: Priskribo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Weight
eo: Pezo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Examples
eo: Ekzemploj
