Modules weight (7.x-1.6) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Disabled
fil: Nakahinto

en: Weight
fil: Timbang

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Name
fil: Pangalan
