Modules weight (7.x-1.6) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: Development
gl: Desenvolvemento

en: disabled
gl: desactivado

en: Description
gl: Descrición

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Weight
gl: Peso

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Options
gl: Opcións

en: Arguments
gl: Argumentos

en: Save Changes
gl: Gardar os Cambios

en: Examples
gl: Exemplos

en: Package
gl: Paquete

en: About
gl: Información

en: Uses
gl: Usos
