Modules weight (7.x-1.6) - en to id translation catalogue (14 entries)

en: Development
id: Pengembangan

en: disabled
id: nonaktifkan

en: Description
id: Deskripsi

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Weight
id: Bobot

en: Settings
id: Pengaturan

en: Name
id: Nama

en: Options
id: Opsi

en: Arguments
id: Argumen-argumen

en: Save Changes
id: Simpan Perubahan

en: Examples
id: Contoh

en: Package
id: Paket

en: About
id: Tentang

en: Uses
id: Penggunaan
