Modules weight (7.x-1.6) - en to kn translation catalogue (14 entries)

en: Development
kn: ಅಭಿವೃದ್ಧಿ

en: disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸು

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Options
kn: <b>ಆಯ್ಕೆಗಳು</b>

en: Activated
kn: ಸಕ್ರಿಯಗೊಂಡಿದೆ

en: Arguments
kn: ಆರ್ಗ್ಯುಮೆಂಟ್‍ಗಳು

en: Examples
kn: ಉದಾಹರಣೆಗಳು

en: Package
kn: ಪ್ಯಾಕೇಜ್

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Command
kn: ಆದೇಶ
