Modules weight (7.x-1.6) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Development
lt: Plėtojimas

en: disabled
lt: išjungtas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Weight
lt: Svoris

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Options
lt: Nustatymai

en: Activated
lt: Aktyvuota

en: Arguments
lt: Argumentai

en: Examples
lt: Pavyzdžiai

en: Package
lt: Pakuotė

en: About
lt: Apie

en: Uses
lt: Naudoja
