Modules weight (7.x-1.6) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: Options
my: ရွေးချယ်နိုင်သည့်အရာများ

en: Examples
my: ဥပမာများ

en: About
my: အကြောင်း
