Modules weight (7.x-1.6) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Development
os: Райрæзт

en: disabled
os: хицæн у

en: Description
os: Афыст

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Weight
os: Уæз

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном
