Modules weight (7.x-1.6) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Development
pt: Desenvolvimento

en: disabled
pt: inativo

en: Description
pt: Descrição

en: Disabled
pt: Desativado

en: Weight
pt: Peso

en: Settings
pt: Definições

en: Name
pt: Nome

en: Options
pt: Opções

en: Arguments
pt: Argumentos

en: About
pt: Sobre

en: Uses
pt: Usos
