Modules weight (7.x-1.6) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: disabled
th: ปิดใช้งาน

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Options
th: ตัวเลือก

en: Arguments
th: ข้อโต้แย้ง

en: Examples
th: ตัวอย่าง

en: Package
th: แพคเกจ

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Uses
th: ใช้
