Modules weight (7.x-1.6) - en to uk translation catalogue (18 entries)

en: Development
uk: Розробка

en: disabled
uk: вимкнено

en: Description
uk: Опис

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Weight
uk: Вага

en: Settings
uk: Налаштування

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Options
uk: Опції

en: Activated
uk: Активовано

en: Arguments
uk: Аргументи

en: Save Changes
uk: Зберегти зміни

en: activated
uk: увімкнено

en: Examples
uk: Приклади

en: Package
uk: Пакунок

en: About
uk: Про модуль

en: Command
uk: Команда

en: Uses
uk: Використання

en: Aliases
uk: Синоніми
