Modules weight (7.x-1.7) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Development
bg: Разработка

en: disabled
bg: деактивиран

en: Description
bg: Описание

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Weight
bg: Тегло

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Options
bg: Параметри

en: Package
bg: Пакет
