Modules weight (7.x-1.7) - en to cs translation catalogue (15 entries)

en: Development
cs: Vývoj

en: disabled
cs: vypnuto

en: Description
cs: Popis

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Weight
cs: Váha

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: Options
cs: Možnosti

en: Arguments
cs: Argumenty

en: Save Changes
cs: Změny uloženy

en: Examples
cs: Příklady

en: Package
cs: Balík

en: About
cs: Popis

en: Uses
cs: Použití

en: Aliases
cs: Aliasy
