Modules weight (7.x-1.7) - en to fi translation catalogue (15 entries)

en: Development
fi: Kehitys

en: disabled
fi: ei käytössä

en: Description
fi: Kuvaus

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Weight
fi: Paino

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Options
fi: Valinnat

en: Activated
fi: Aktivoitu

en: Arguments
fi: Argumentit

en: Save Changes
fi: Tallenna muutokset

en: Examples
fi: Esimerkit

en: Package
fi: Pakkaus

en: About
fi: Tietoja

en: Uses
fi: Käyttää
