Modules weight (7.x-1.7) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: disabled
is: óvirkjað

en: Description
is: Lýsing

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Weight
is: Vekt

en: Settings
is: Setingar

en: Name
is: Navn

en: Options
is: Setingar

en: About
is: Um
