Modules weight (7.x-1.7) - en to ja translation catalogue (17 entries)

en: Development
ja: 開発

en: disabled
ja: 無効

en: Description
ja: 説明

en: Disabled
ja: 無効

en: Weight
ja: ウェイト

en: Settings
ja: 設定

en: Name
ja: 名前

en: Options
ja: オプション

en: Activated
ja: アクティベート

en: Arguments
ja: 引数

en: Save Changes
ja: 変更を保存

en: Examples
ja: 例

en: Package
ja: パッケージ

en: About
ja: アバウト

en: Command
ja: コマンド

en: Configuring the module
ja: モジュールの設定

en: Uses
ja: 機能
