Modules weight (7.x-1.7) - en to nl translation catalogue (18 entries)

en: Development
nl: Ontwikkeling

en: disabled
nl: uitgeschakeld

en: Description
nl: Beschrijving

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Weight
nl: Gewicht

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: Options
nl: Opties

en: Activated
nl: Geactiveerd

en: Arguments
nl: Argumenten

en: Save Changes
nl: Wijzigingen opslaan

en: Examples
nl: Voorbeelden

en: Package
nl: Pakket

en: About
nl: Over

en: Command
nl: Commando

en: Configuring the module
nl: Stel de module in

en: Uses
nl: Gebruikt

en: Aliases
nl: Aliassen
