Modules weight (7.x-1.7) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Description
ps: سپړنه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Weight
ps: وزن

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Arguments
ps: استدلالونه

en: About
ps: په اړه
