Modules weight (7.x-1.7) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: Development
sk: Vývoj

en: disabled
sk: vypnuté

en: Description
sk: Popis

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Weight
sk: Váha

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Options
sk: Nastavenia

en: Arguments
sk: Argumenty

en: activated
sk: aktivované

en: Examples
sk: Príklady

en: Package
sk: Balík

en: About
sk: Informácie o

en: Uses
sk: Používa
