Modules weight (7.x-1.7) - en to vi translation catalogue (15 entries)

en: Development
vi: Phát triển

en: disabled
vi: tắt

en: Description
vi: Mô tả

en: Disabled
vi: Tắt

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Name
vi: Tên

en: Options
vi: Tùy chọn

en: Arguments
vi: Tham số

en: Save Changes
vi: Lưu thay đổi

en: Examples
vi: Ví dụ

en: Package
vi: Kiện hàng

en: About
vi: Giới thiệu

en: Command
vi: Lệnh

en: Uses
vi: Sử dụng
