Modules weight (7.x-1.9) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Development
be: Распрацоўка

en: disabled
be: адключана

en: Description
be: Апісанне

en: Disabled
be: Выключана

en: Weight
be: Вага

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Activated
be: Актываваны

en: Save Changes
be: Захаваць змены

en: About
be: Аб

en: Uses
be: Выкарыстанне
