Modules weight (7.x-1.9) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: Development
bn: উন্নয়ন

en: disabled
bn: অকার্যকর

en: Description
bn: বিবরণ

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Weight
bn: ভর

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Name
bn: নাম

en: About
bn: সম্পর্কে

en: Uses
bn: ব্যবহারকারীবৃন্দ
