Modules weight (7.x-1.9) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: disabled
cy: analluog

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Weight
cy: Pwysau

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Name
cy: Enw

en: Package
cy: Pecyn
