Modules weight (7.x-1.9) - en to hu translation catalogue (15 entries)

en: Development
hu: Fejlesztés

en: disabled
hu: tiltott

en: Description
hu: Leírás

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Weight
hu: Súly

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: Activated
hu: Bekapcsolt

en: Save Changes
hu: Változások mentése

en: activated
hu: bekapcsolt

en: Package
hu: Csomag

en: About
hu: Leírás

en: Configuring the module
hu: Modul beállítása

en: Uses
hu: Használat

en: Machine Name
hu: Programok által olvasható név
