Modules weight (7.x-1.9) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Development
ku: پەرەپێدان

en: disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Description
ku: دەربارە

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Weight
ku: سەنگ

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: About
ku: دەربارە

en: Uses
ku: بەکاردەهێنێت
