Modules weight (7.x-1.7) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Development
ar: التطوير

en: disabled
ar: معطَّل

en: Description
ar: الوصف

en: Disabled
ar: معطل

en: Weight
ar: الوزن

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: Options
ar: الخيارات

en: Arguments
ar: المتغيرات

en: Save Changes
ar: حفظ التعديلات

en: Examples
ar: أمثلة

en: About
ar: حول

en: Uses
ar: الاستخدامات
