Modules weight (7.x-1.12) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Development
is: Þróun

en: Description
is: Lýsing

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Weight
is: Vægi

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: Save Changes
is: Vista breytingar

en: About
is: Um

en: Machine Name
is: Tölvuvænt nafn
