Modules weight (7.x-1.12) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Development
mn: Хөгжүүлэлт

en: Description
mn: Тайлбар

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Weight
mn: Жин

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр
