Modules weight (7.x-1.12) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Development
ro: Dezvoltare

en: Description
ro: Descriere

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Weight
ro: Greutate

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: Save Changes
ro: Salvare Modificări

en: Package
ro: Pachet

en: About
ro: Despre

en: Uses
ro: Foloseşte

en: Machine Name
ro: Nume mașină
