Modules weight (7.x-1.7) - en to ru translation catalogue (17 entries)

en: Development
ru: Разработка

en: disabled
ru: отключено

en: Description
ru: Описание

en: Disabled
ru: Отключено

en: Weight
ru: Вес

en: Settings
ru: Настройки

en: Name
ru: Название

en: Options
ru: Опции

en: Activated
ru: Активирован

en: Arguments
ru: Аргументы

en: Save Changes
ru: Сохранить изменения

en: Examples
ru: Примеры

en: Package
ru: Пакет

en: About
ru: Информация

en: Command
ru: Команда

en: Uses
ru: Использование

en: Aliases
ru: Синонимы
