MoIP (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Next
fi: Seuraava

en: Value
fi: Arvo

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Number
fi: Numero

en: Advanced settings
fi: Edistyneet asetukset

en: Display title
fi: Näytä otsikko

en: Credit Card
fi: Luottokortti

en: Expiration date
fi: Päättymispäivä

en: Security code
fi: Turvakoodi

en: Fixed amount
fi: Kiinteä määrä
