MoIP (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Next
gl: Seguinte

en: Value
gl: Valor

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Number
gl: Número

en: Advanced settings
gl: Configuración avanzada
