MoIP (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (16 entries)

en: Next
hu: Következő

en: Value
hu: Érték

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Number
hu: Szám

en: Advanced settings
hu: Haladó beállítások

en: Display title
hu: Cím megjelenítése

en: Credit Card
hu: Hitelkártya

en: Expiration date
hu: Elavulás dátuma

en: Birthday
hu: Születésnap

en: Cardholder name
hu: Kártyatulajdonos neve

en: Reason
hu: Ok

en: Pay with credit card
hu: Fizetés hitelkártyával

en: Security code
hu: Biztonsági kód

en: Bank Transfer
hu: Banki átutalás

en: Commerce (contrib)
hu: Commerce (kiegészítő modul)
