MoIP (7.x-1.1) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Next
is: Næsta

en: Value
is: Gildi

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Number
is: Númer

en: Advanced settings
is: Ítarlegar stillingar

en: Credit Card
is: Greiðslukort

en: Security code
is: Öryggiskóði

en: Bank Transfer
is: Millifærsla

en: Commerce (contrib)
is: Commerce (framlag)
