MoIP (7.x-1.1) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Next
kk: Келесі

en: Value
kk: Мән

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Number
kk: Саны

en: Birthday
kk: Туылған жылы
