MoIP (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Next
lv: Tālāk

en: Value
lv: Vērtība

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Number
lv: Skaitlis

en: Advanced settings
lv: Paplašinātie iestatījumi

en: Display title
lv: Attēlojuma nosaukums

en: Credit Card
lv: Kredītkarte

en: Expiration date
lv: Derīguma termiņš
