MoIP (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Next
pl: Dalej

en: Value
pl: Wartość

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Number
pl: Liczba

en: Advanced settings
pl: Ustawienia zaawansowane

en: Display title
pl: Wyświetlana nazwa

en: Expiration date
pl: Data wygaśnięcia

en: Birthday
pl: Urodziny

en: Reason
pl: Powód

en: Security code
pl: Kod zabezpieczający

en: Bank Transfer
pl: Przelew bankowy

en: Fixed amount
pl: Ustalona kwota
