MoIP (7.x-1.1) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Next
ps: بل

en: Value
ps: بيه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Advanced settings
ps: پرمخ تللی امستنې

en: Birthday
ps: کليزه
