MoIP (7.x-1.1) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Next
ro: Următor

en: Value
ro: Valoare

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Number
ro: Număr

en: Advanced settings
ro: Setări avansate

en: Display title
ro: Afișează titlul

en: Birthday
ro: Data nașterii
