MoIP (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Next
sv: Nästa

en: Value
sv: Värde

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Number
sv: Tal

en: Advanced settings
sv: Utökade inställningar

en: Display title
sv: Titel för visning

en: Credit Card
sv: Kontokort

en: Expiration date
sv: Utgångsdatum

en: Birthday
sv: Födelsedag

en: Reason
sv: Orsak

en: Bank Transfer
sv: Banköverföring

en: Fixed amount
sv: Fast belopp
