MoIP (7.x-1.1) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Next
tr: Sonraki

en: Value
tr: Değer

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Number
tr: Sayı

en: Advanced settings
tr: Gelişmiş ayarlar

en: Display title
tr: Görünen başlık

en: Credit Card
tr: Kredi Kartı

en: Expiration date
tr: Geçerlilik tarihi

en: Birthday
tr: Doğum günü

en: Reason
tr: Sebep

en: Bank Transfer
tr: Banka Havalesi
