MoIP (7.x-1.1) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Next
vi: Tiếp

en: Value
vi: Giá trị

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Number
vi: Số

en: Advanced settings
vi: Các thiết lập nâng cao

en: Credit Card
vi: Thẻ tín dụng

en: Expiration date
vi: Ngày hết hạn

en: Birthday
vi: Ngày sinh

en: Cardholder name
vi: Tên chủ thẻ

en: Reason
vi: Lí do

en: Pay with credit card
vi: Thanh toán với thẻ tín dụng
