MoIP (7.x-1.2) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Next
am: ቀጣይ

en: Value
am: እሴት

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Display title
am: ዓርዕስት አሳይ
